אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

קורס צלילה

קורס צלילה מקצועי ואיכותי
השוואת מחירי קורס צלילה, קבלת מספר הצעות מחיר
אפשרות לקורס מקצועי וקבלת כוכבי צלילה
חוויה מדהימה ומרתקת

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   הדרך להתחיל לצלול עוברת בקורס הכשרה מקצועי. אף על פי שצלילה נתפסת על ידי רבים כתחביב לא מזיק, היא מחייבת הסמכה ובמקרים מסוימים אף רישיון. בנוסף לכך, תחת המים קיימות מגבלות מסוימות שעליהן אפשר להתגבר רק בעזרת קורס ייעודי:

    

   1. חרדת מים – שימוש בחליפת צלילה מתאים לגברים ונשים שאוהבים לשחות ובעלי אוריינטציה למים. בפועל, המון אנשים חושבים שהם מחזיקים בתכונות הללו אף על פי כך שהם בעצם סובלים מחרדה. כאן נכנסים לתמונה היתרונות של קורסים מקצועיים, שלא רק מטפלים באותה חרדה אלא מאפשרים להתמודד איתה בהדרגה ובצורה אפקטיבית.
   2. קלסטרופוביה – קורס צלילה מאפשר להכיר במגבלות הקלסטרופוביה כבעיה רפואית. במידה ובעיה כזו קיימת, ניתן לשקול קורס בסיסי ולהימנע מעומקים מסוימים.
   3. בעיות בריאות – לחץ חברתי עלול לגרור צוללנים להחלטות שאינן עולות בקנה אחד עם תכונות האופי שלהן. זו מגבלה שפוגעת בהנאה מהצלילה, מה גם שלעיתים היא משתלבת עם בעיות בריאות ובהן אסתמה, בעיות נשימה, מחלות לב והיריון. הפתרון הוא לפגוש רופא צלילה דרך מועדוני צלילה או התאחדות הצלילה ולהתחיל את הקורס בצורה כנה.

    

   החדשות הטובות הן שיש מגבלות שלא מהוות בעיה מתחת למים. ברשימה זו ניתן למצוא מחלת ים, ורטיגו, גיל, פחד מכרישים, בעיות ראיה או אפילו נכות. בכל אחד מהמקרים הללו – קורס צלילה יעניק את הכלים הנכונים להגשים את החלום ויעזור להתמודד עם הקשיים במידה וקיימים.

    

   מה עושים אחרי הקורס?

   צלילת היכרות בת חצי שעה יכולה להיות הצעד הראשון והחיובי להכשרה מקצועית בתחום. בהמשך, ניתן לעבור בדיקת רופא צלילה ולקבל פרטים על אופי הקורס והמדריכים. אם מעוניינים בכך, ניתן להגיע לשיעור ניסיון ולמצוא פרטנרים כגון בני משפחה, בני זוג או חברים.

   לבסוף, שאלת מיליון הדולר היא כמה כוכבים כדאי לעשות. הכוכב הראשון יקנה לך רישיון צלילה, אולם יגביל אותך מבחינות רבות, בעוד שני כוכבים יאפשרו לך חופש רב יותר בבחירת העומקים ובני הזוג לצלילה. לכן, כאן ההמלצה היא לעשות את שני הכוכבים הראשונים ברצף – ולשקול את המשך ההכשרה לפי הניסיון האישי.

    

   מזנקים איתך למים

   באתר משתלם מחכים לך דילים אטרקטיביים על קורסים שווים. אם תכננת לעבור קורס צלילה ולא ידעת מאיפה להתחיל, נשמח לקבל את פרטיך כדי לחסוך עבורך כסף.

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן