אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

לימודי הנדסה

 כל מה שחשוב לדעת, לפני התחלת לימודי הנדסה

 השוואת מחירים וקבלת הצעות להתחלת הלימודים

 פריסה ארצית מלאה, אפשרויות לימודים בכל הארץ

 מחירים ומבצעים בלעדיים לאתר "משתלם"

 השאירו פרטים ותקבלו פרטים נוספים בחינם ללא התחייבות

 לימודי הנדסה- בוחרים במסלול משתלם!

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   לימודי הנדסה – כל מה שחשוב לדעת

   לימודי הנדסה הם לימודים מבוקשים ביותר, מאחר שהם מעניקים מקצוע מכובד ויוקרתי שנלווה לתנאים ומשכורת גבוהה. המהנדסים האחראים על תהליכי חיסכון, שיפור והתייעלות בייצור העבודה, נעזרים בעקרונות המדעיים בשילוב מתמטיקה על מנת לבדוק ולפתח שיטות חדשות ומוצרים אשר מותאמים לצורכי החברה והמשק.

    

   לימודי הנדסה- תחום לימוד

    

   לימודי ההנדסה מחולקים לנושאים שונים כגון: הנדסת חשמל, מכונות, אזרחית, גרעינית, תוכנה, תעשיה וניהול, ביו טכנולוגיה, ביו רפואית, אלקטרוניקה, משאבי מים, תחבורה, כלי שיט ואנרגיה גרעינית. בשנים הראשונות ללימודים ההתמקדות היא בלימודי מקצועות היסוד המדעיים כגון: מתמטיקה, פיזיקה, כימיה וכו'. עם ההתקדמות בלימודי התואר, הלימודים נעשים ממוקדים יותר בסוג ההנדסה. התמקדות במקצוע ההנדסה נעשה בהתאם לציוני הסטודנט והתאמתו לתחום הנלמד. תחומי הלימוד המבוקשים בתחום ההנדסה  כוללים: הנדסת תעשיה וניהול, הנדסת תוכנה, הנדסה אזרחית וסביבתית, הנדסה כימית.

    

   לימודי הנדסה – תנאי קבלה

   תנאי הקבלה ללימודי הנדסה כוללים בחינה פסיכומטרית ותעודת בגרות, שיקול הבחינה הפסיכומטרית וציון הבגרות. כאשר ציון הבגרות במתמטיקה בחמש יחידות הוא 80 ואילו בארבע יחידות הוא 70. הממוצע המשוקלל של הבגרות חייב להיות לפחות 92 ופסיכומטרי של לפחות 600. כמובן שיש צורך בתשע יחידות בגרות ריאליות. בתום סיום לימודי תואר ראשון בהנדסה, יוצא הסטודנט עם תואר ראשון בהנדסה ותחום ההתמקדות שלו. תנאי הקבלה למכללות הם פחות נוקשים מתנאי הקבלה לאוניברסיטאות ועל כן הציון המשוכלל שלהם הוא מעט נמוך יותר מאשר האוניברסיטאות.

    

   משתלם

   באתר משתלם תוכלו לבחור את לימודי ההנדסה המתאימים לכם. באתר תוכלו להשוות את מסלולי הלימוד של המוסדות השונים, משך הלימודים, שכר הלימוד, התארים השונים וכן לבחור בלימודי הנדסה ברמה המתאימה לכם. אתר מושלם מציג בפניכם בצורה ברור ביותר את התנאים של כל מוסד לימודים ומאפשר לכם לפנות ללימודי הנדסה במוסד שמתאים לכם מבחינת תנאי הקבלה, המחיר והמסלול.

    

   מחפשים לימודי הנדסה ברמה גבוהה? בואו להשוות את המסלולים, המחירים והיקפי הלימודים, רק באתר משתלם!

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן