אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

קורס פוטושופ

– תמיד רציתם ללמוד איך לעצב בפוטושופ בצורה מקצועית ?
– קבלת כלים וידע לשימוש בתוכנה בצורה המקצועית והמקיפה ביותר
– בלעדי ללקוחותינו : מלגה של עד 10,000 ש"ח ללימודים בHackrU
– אפשרות למימוש פיקדון צבאי לטובת הקורס, אפשרות התאמה ללימודי ערב/בוקר
– הבטחת עבודה עם סיום הקורס !
– תהליך מיון הכולל תקופת התנסות ללא סיכון כספי

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   כל המידע על קורס פוטושופ

   פוטושופ היא תוכנה לעיצוב גרפי המוכרת ביותר בעולם. שימוש בתוכנת הפוטושופ משמשת מעצבים גרפיים לעיצוב של כרטיסי ביקור, פלאיירים, שלטים, לוגו לבתי עסק, תמונות לאתרי אינטרנט, תמונות לקידום אתרים דרך הרשתות החברתיות ועוד.

    

   במהלך קורס פוטושופ תוכלו ללמוד כיצד להתנהל מול התוכנה ולהפיק ממנה את מירב הפוטנציאל.

    

   מה זה קורס פוטושופ?

   קורס פוטושופ הוא קורס אשר במהלכו נלמדים תכנים חשובים המסייעים למעצב הגרפי ללמוד ולשלוט בתוכנת הפוטושופ. פוטושופ היא תוכנה חשובה ואולי המוכרת ביותר לעיצוב גרפי. כיום בעולם המדיה והאינטרנט לתוכנת הפוטושופ מקום חשוב בעיקר בתחום השיווק, הפרסום ובניית אתרי אינטרנט. קורס פוטושופ מתאים לכל אדם בעל יכולות ויזואליות וכישרון ציור, אך בניגוד לדעה הרווחת כישרון ציור אינו מחייב כלל על מנת לעבוד עם תוכנת פוטושופ.

    

   תוכנית לימודים

   תוכנית הלימודים משתנה בהתאם למוסד בו מלמדים את קורס פוטושופ ובהתאם למרצים. באופן כללי ברוב המקומות בהם מלמדים קורס פוטושופ ישנו ידע בסיסי וחשוב המועבר לתלמידים על מנת לפתח את כישוריהם על תוכנת הפוטושופ. במהלך קורס פוטושופ יכירו התלמידים את הכלים בתוכנה וילמדו כיצד להשתמש בהם, שילוב של עבודות גרפיות על התוכנה במהלך הקורס יסייעו לתלמידים להתמקצע בעבודה מול התוכנה ולייעל את יכולותם.

    

   כדאי מאוד לבחור קורס פוטושופ המועבר על ידי מרצים מנוסים בתחום

    

   מרצים מנוסים

   כדאי מאוד לבחור קורס פוטושופ המועבר על ידי מרצים מנוסים בתחום העיצוב הגרפי. מרצים מנוסים בתחום יוכלו להעביר את החומר הלימודי בצורה ברורה, ולתת משוב בונה לתלמידים במהלך הקורס. כמו כן מרצים מנוסים של קורס פוטושופ יוכלו לתת לתלמידים טיפים חשובים להמשך עבודתם בתחום עם תוכנת הפוטושופ.

    

   מחירים

   קורס פוטושופ ניתן ללמוד במכללות עיצוב ומוסדות לימוד המשלבים לימודי עיצוב גרפי. המחירים של קורס פוטושופ ישתנו בהתאם לסוג המכללה או המוסד הלימודי, התעודה בסיום הקורס, משך זמן הקורס, מבנה תוכנית הלימודים, רמת המקצועיות והידע של המרצים במהלך הקורס ועוד.

    

   לסיכום קורס פוטושופ הוא קורס חשוב ביותר גם אם אינכם מעצבים גרפיים פעילים. תוכלו להשתמש בתוכנה על מנת לקדם את העסק הפרטי שלכם ברשתות חברתיות או לעצב עיצובים שונים הנחוצים לכם.

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן