אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

קורס סקיפרים

– קורס סקיפרים מקצועי וקבלת רישיון בין לאומי
– השוואת מחירים,קבלת מספר הצעות מחיר
– הנחות והטבות בלעדיות ללקוחות אתר משתלם
-פריסה ארצית,מספר מוקדי לימוד בכל רחבי הארץ
– השירו פרטים בעמוד ונציגינו יחזרו אליכם עם פרטים נוספים

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   קורס סקיפרים – מעוניינים להשיט יאכטה? אצלנו במשתלם הקורסים הטובים ביותר!

   להשיט יאכטה עד לא מזמן היה חלום של רבים מאיתנו, אך כיום יש לנו את האפשרות להגשים את החלום הזה. קורס סקיפרים מועבר במקומות רבים ברחבי הארץ. אצלנו במשתלם תוכלו למצוא את הקורס הטוב ביותר עבורכם

    

   מה זה קורס סקיפרים?

   קורס סקיפרים הוא קורס בו לומדים כיצד להשיט כלי שיט שגודלם מגיע עד 24 מטרים. הקורס כולל לימודים תיאורטיים וגם לימודים מעשיים ותרגול ימי. קורס סקיפרים משתנה ממקום לימוד למשנהו אך התכנים זהים על מנת להתאים למבחן קבלת הרישיון. משך זמן קורס סקיפרים נע בין שישה לשמונה חודשים, תלוי במבנה הקורס. כמו כן המחירים של הקורס משתנים בכל מקום ועל מנת לקבל החלטה נכונה ומשתלמת כדאי לכם לבחון מספר מקומות לימוד.

    

   התכנים הנלמדים בקורס

   קורס סקיפרים הוא קורס בעל תכני לימוד מגוונים ושונים.  בין התכנים הכלולים בקורס: קורס מכונה, קורס ניווט חופי, קורס ימאות וכמובן קורס מעשי. כמו כן בתרגול המעשי תצטרכו לעבור תרגולי מצבי חירום, ותרגולי הצלה. התכנים משתנים מקורס לקורס ברמת הפירוט והעומק, אך הבסיס בלימודי קורס סקיפרים הוא זהה. הידע שמוקנה לכם במהלך הקורסים השונים ישמש אתכם במבחן הרישיון.

    

    הרישיון הוא רישיון בין לאומי ומאפשר לכם להשיט כלי שיט בכל רחבי העולם

    

   איפה לומדים?

   קורס סקיפרים הוא קורס הולך ומתפשט ברחבים הנמלים השונים בארץ. תוכלו למצוא אותו בעיקר בנמלים הגדולים ובמעגני יאכטות. תוכלו למצוא קורס סקיפרים בנמל יפו- תל אביב, הרצליה, אילת, אשדוד ועוד. על מנת לברר עלויות יש להתקשר לכל אחד ממפעילי הקורס ולקבל את הצעת המחיר. אצלנו באתר משתלם כבר עשינו את העבודה בשבילכם, ריכזנו עבורכם את כל המידע על קורס סקיפרים. תוכלו לברר אצלנו מה ההצעה המשתלמת והמתאימה עבורכם ולחסוך התרוצצויות מרובות.

    

   רישיון להשטת יאכטה

   הרישיון הוא רישיון בין לאומי ומאפשר לכם להשיט כלי שיט בכל רחבי העולם. בסיום קורס סקיפרים עוברים טסט אצל בוחן מורשה של משרד התחבורה. על מנת לעבור את הטסט עליכם להפגין ידע טכני  והבנה במנועי כלי השיט בנוסף לידע התיאורטי והמעשי.  לאחר קבלת הרישיון תוכלו להשיט כלי שיט בכל מקום בעולם. הרישיון מקנה לכם את האפשרות לעבוד על יאכטות בארץ ובחו"ל, ופותח בפניכם עולם חדש של מקומות עבודה הקשורים לתחום הימי.

    

   מחירי קורס סקיפרים

   המחירים משתנים בין קורס סקיפרים אחד למשנהו. גובה המחירים תלוי במשך זמן הקורס, בתכנים הנלמדים בו, במקצועיות המורים בקורס, בציוד בו אתם משתמשים ועוד. באתר משתלם ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי על קורס סקיפרים. ערכנו עבורכם השוואת מחירים על מנת להתאים לכם את הקורס הטוב והקרוב ביותר לאזור מגורכם.

    

   מעוניינים ללמוד קורס סקיפרים? מתלבטים מה המקום המתאים לכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום עם  הצעות המחיר המשתלמות ביותר לקורס סקיפרים!

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן