אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

קורס גלישה

– אין גיל לגלישה, לימודי גלישה מתאימים לכל הגילאים!
– קבלת מספר הצעות, להשוואת מחירים
– הטבות והנחות בלעדיות ללקוחות האתר
– המורים הטובים ביותר אשר ידריכו אותכם בצורה המקיפה ביותר
– קורס גלישה איכותי, בפריסה ארצית מלאה!

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   קורס גלישה – בוחרים באתר משתלם!

   עולם הגלישה הוא עולם ענק ורחב כמו הים עצמו. היכרות עם עולם הגלישה מגלה שישנם הרבה מאד סוגים של גלישה, כאשר אנשים שמעוניינים ללמוד לגלוש יכולים להכיר את סוגי הגלישה השונים וליהנות מן הסגנון שאהוב עליהם. קורס גלישה מאפשר לכל אחד ואחת ללמוד לגלוש בסגנונות שונים. באתר משתלם תוכלו להכיר את קורסי הגלישה השונים, ולבחור את הקורס שהכי מתאים לכם.

    

   קורס גלישה

   קורס גלישה מתאים לכל אחד – ילדים, בני נוער ומבוגרים, גברים ונשים – כל מי שאוהב את הים ונהנה מספורט אתגרי, יכול ליהנות מקרוס גלישה וללמוד כיצד לשלוט על הגלים ולגלוש עליהם בצורה מקצועית. קורס גולשים מגיע במגוון מתכונות, החל מאפשרות של שיעורים פרטיים ועד ללימודים קבועים בקבוצה מאורגנת. גם אורך הקורס משתנה ממקום למקום, על פי סוג הגלישה, רמת הקורס והרמה אליה רוצים להגיע, וכן הלאה. קורס גלישה מתקיים בחופים שונים בארץ, אשר מוגדרים כחופים בטוחים שניתן לגלוש בהם.

    

   קורס גלישה – סוגים

   ישנם סוגים רבים של גלישה שאותם ניתן ללמוד במסגרת קורס גלישה. סוגי הגלישה הפופולריים ביותר הם גלישת סאפ, גלישת לונגבורד וגלישת פאדלבורד. גלישת סאפ משלבת עמידה על הגלשן עם חתירה, ויחסית לסוגי הגלישה האחרים היא אינה מחייבת מיומנות פיזית וכושר גופני גבוה, זוהיא גלישה קלה ונעימה, ומתאימה מאד למתחילים. גלישת לונגבורד היא גלישה באמצעות גלשן ארוך, זוהי הגלישה המסורתית בתחום של גלישת גלים. גלישת לונגבורד היא חווייתית מאד, ונותנת תחושה של שליטה על הגל ויציבות רבה במים. היא מיועדת בעיקר להנאה ולא לתחרויות. גלישת פאדלבורד היא למעשה אימון ספורטיבי המשולב במים ובגלים. גלישת פאדלבורד משלבת בתוכה גלישת גלים, חתירה ואימון אירובי, ולכן היא מפתחת את כל מערכת השרירים ואת סיבולת לב ריאה.

    

   משתלם

   באתר משתלם תוכלו להשוות בין הסוגים השונים של הקורסים, ולבחור לעצמכם קורס גלישה שמתאים ליכולות שלכם, לתקציב שלכם ולסגנון האהוב עליכם.

    

   מחפשים קורס גלישה שיתאים לדרישות שלכם? בואו להשוות מחירים, סגנונות ומקומות לימוד באתר משתלם, ולבחור את הקורס שלכם!

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן