אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

קורס איפור

קורס איפור מקצועי,עם תעודה בין לאומית
מוכר כפיקדון לחיילים משוחררים
הצעות והנחות בלעדיות ללקוחות אתר "משתלם"
קבלת פרטים נוספים בחינם ללא כל התחייבות או עלות
פריסה ארצית מלאה,אפשרות לימודים בכל הארץ

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   לימודי איפור מיועדים לגברים ונשים עם חיבור לעולם האופנה, הקוסמטיקה והטיפוח, אך הם לא מחייבים ניסיון קודם. משך הלימודים נקבע לפי דרגת הקושי כי הם משלבים בין תכנים תאורטיים ומעשיים. בין היתר, בחלק התאורטי מתקיימות הרצאות והדגמות ובחלק המעשי מתנסים בסוגי איפור שונים. בפועל, מדובר על כ-20-50 מפגשים – החל ברגע שבו מתחילים ללמוד – וכלה ברגע שבו מקבלים תעודת הסמכה רשמית.

    

   מאפיינים עיקריים לימודי איפור

   יש כמה מאפיינים מובהקים של לימודי איפור. ראשית, הלימודים מיועדים גם לגברים ונשים ללא ניסיון ולכל מי שרוצה להצטרף לתחום כאיש מקצוע. כתוצאה מכך, לאורך הלימודים משולבים סוגים שונים של תכנים ויש דגש על יחס אישי. מטרת היחס האישי היא להדגיש את החוזקות של כל תלמיד בנפרד ולהגיע למצב שבו הקורס מסתיים עם כמה שיותר כלים.

   שנית, אפשרויות התעסוקה נעות בין פתיחת עסק עצמאי ועד השתלבות כשכירים במכוני יופי, סלון כלות, חברות הפקה, חברות איפור, בתי ספר לאיפור, מוסדות תיאטרון וכן הלאה. כמו כן, ניתן לבחור האם לעסוק בתחום של איפור אמנותי או להציע שירותי איפור לכלות, לנשים חרדיות ועוד.

    

   עלויות ובתי ספר לאיפור מקצועי

   המחיר עבור לימודי איפור נע סביב טווח של 3,000-9,000 ש"ח. העלות הסופית נקבעת לפי סוג הקורס שאותו בוחרים, מאפייני ההכשרה והמוניטין של המוסד שבו לומדים. מטבע הדברים, קיימים פערי מחירים בין בתי ספר לאיפור ויש גם כאלה שמעניקים תעודה שמוכרת על ידי משרד העבודה.

   הדרך הנכונה לבחור בית ספר לאיפור היא להשוות בין מספר המפגשים בכל מוסד, תנאי הקבלה והאפשרות להשלים חוסרים. כמו כן, כדאי לבדוק האם ניתן לממן את הקורס בעזרת הפיקדון הצבאי ולשאול האם ההרשמה כוללת קבלת מזוודה מקצועית שבה מוצרים וערכת אפקטים. בהמשך, ניתן לברר לגבי סוג התעודה ולתת עדיפות למוסד שמעניק תעודה בין-לאומית.

    

   משתלם – ללמוד איפור מקצועי

   אתר משתלם כאן כדי למצוא עבורך את קורס האיפור המתאים ביותר עבורך. לא משנה כמה זמן עומד לרשותך, ברשותנו מידע רלוונטי על לימודי איפור במחירים של עד 40% הנחה – ושלל דילים מיוחדים.

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן