אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

ניתוח חזה

– התאמת ניתוח חזה המתאים ביותר לגופך ע"י רופאים מוסמכים
– המקצוענים ביותר בתחום,בעלי ניסיון של שנים
– קבלת הצעת מחיר, בחינם ללא כל התייבות
– מחירים והנחות בלעדיות ללקוחות אתר משתלם
– ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך
– פריסה ארצית מלאה,מרפאות בכל רחבי הארץ

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   ניתוח חזה – גם את יכולה!

   כל אשה שאינה מרוצה ממראה החזה שלה, חולמת על היום בו הוא ישתנה. ניתוחי חזה נעשים מקובלים יותר ויותר, אך החשש לקראתם עדיין קיים. לכן חשוב לגשת לניתוח עם הכנה מתאימה ובירור מעמיק, אודות מנתח פלסטי מומחה בעל ניסיון עשיר. באתר תמצאו את המנתחים המומחים ביותר בתחום ניתוחי חזה, העיקר שהחזה שלכם יהיה בידיים טובות.

    

   ניתוחי חזה

   הן ניתוח הגדלת חזה והן הקטנתו נעשה בהרדמה מלאה. בתהליך ההגדלה מחדיר המנתח שתל מיוחד מתחת העור, במטרה להגדיל אותם ולתת להם מראה מפותח. השתל הוא נוזלי, ולפעמים צמיגי-מוצק. לרוב הוא מוכנס אותו דרך חתך נסתר.

    

   לצורך ניתוח הקטנת חזה, נעשה גם כן חתך קטן מתחת לשד, משם מוציא המנתח חלקי רקמה מיותרים, ומותח עליהם את העור בצורה אסתטית שלא ישארו 'עודפים'.

    

   הסיכונים והמיתוסים

   החשש המלווה כל אחת שניגשת לניתוחי חזה, כמעט מיותר. ניתוחי החזה היום בטוחים יותר מבעבר, ועוקפים כל סיכון כמעט.

    

   מה יכול להתרחש?

   • קושי בשדיים – היות והוכנס בהם חומר זר, הם עלולים להיות קשיחים למגע. כדי להתגבר על התופעה ימליץ הרופא על עיסוי השד משך מספר ימים אחרי הניתוח. חשוב להוסיף כי היום השתפרו סוגי השתלים וגם הסיכון להתקשות ירד פלאים.
   • צניחה של השד – לפעמים תחווה המנותחת צניחה של השד, וזה קורה לעיתים קרובות היות והוכנס לשד חלק נוסף. לא תמיד הצניחה תהיה מורגשת, ולא תמיד היא אמורה להפריע. באם כן, ניתן לתקן אותה על ידי ניתוח נוסף שישפר את המראה הסופי.
   • תחושה שונה – מנותחות רבות מדווחות על שינוי בתחושה באזור החזה, ו"זה לא כמו שהיה פעם". אל בהלה, התחושה תשוב להיות כמו שהייתה בחלוף תקופת מה מן הניתוח.
   • דימום באזור הניתוח –  הוא סיבוך נדיר ביותר. אם הדבר מתרחש חשוב לחזור למנתח על מנת לבדוק אם המקום לא הזדהם. במקרה שכן, מטפלים בעזרת אנטיביוטיקה ולרוב מתגברים על הזיהום בקלות.

    

   ניתוחי חזה? כדאי לך גם! הירשמי עכשיו באתר וקבלי את את הצעות המומחים המקצועיים בתחום !

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן