אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

ניתוח אף

 הרופאים המומחים והמקצועים ביותר בתחום הכירוגיה הפלסטית
  מבוטחי "כללית" זכאים להשתתפות הקופה בעלות הניתוח !
  הנחות ומחירים בלעדיים ללקוחות אתר "משתלם"
  קבלת הצעת מחיר משתלמת, בחינם ללא כל התחייבות
  מראה טבעי המותאם אישית למראה הפנים
 טכנולוגיות וחומרים איכותיים ובטוחים בעלי אישור FDA
 פריסה ארצית מלאה,מרפאות בכל רחבי הארץ

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   מבצע ניתוח אף במחירים בלעדיים ללקוחות "משתלם"

   ניתוחי אף מיועדים לאנשים שצורת אפם לא נראית להם תקינה. זה יכול להיות עקב פגם מולד, או לכל מי שמרגיש שהאף שלו רחב מדי, גדול, עקום או התעוות בשל חבלה. כדי לשפר את מראה האף ואת ההרגשה הטובה והביטחון העצמי, כדאי לבצע ניתוח אף ולהגיע לתוצאה מוצלחת. באתר שלנו תוכלו למצוא את מנתחי האף הטובים ביותר ולעשות זאת במקום הכי בטוח.

    

   ניתוחי אף

   ניתוחי אף נחשבים לניתוחים קלים יחסית היות והם נעשים ברוב המקרים בהרדמה מקומית. גם החתכים של הניתוח אינם עמוקים, כי הגישה נעשית דרך האף. הגיל המומלץ ביותר לניתוחי אף הוא שש עשרה ומעלה, היות שאז מסתיימת גדילת השלד כמעט לחלוטין, והאף הגיע לצורתו הסופית.

    

   ניתוחי אף – לפני

   ראשית כל, בוחרים מנתח פלסטי מקצועי שצבר ניסיון בתחום ניתוחי אף. יושבים אתו למספר פגישות מקדימות, כדי לסכם את המהלך הצפוי. המנתח יסביר מה עומד להיות, איך יתבצע הניתוח, ומה יהיו התוצאות. המנותח יעלה לפני המנתח את ציפיותיו, מה מפריע לו, ומה הוא רוצה לקבל בתוצאה הסופית. לפעמים המנותח אינו ריאלי דיו וחושב להשיג דברים שאינם בגדר האפשר, טוב שהמנתח יסביר לו מה בדיוק יקרה בסופו של דבר, כדי למנוע אכזבות מיותרות. לפעמים קיימת אפשרות של ניתוח מתקן נוסף, בו משפצים חלקים שעדיין לא תוקנו בניתוח הקודם, אם כי לא תמיד האפשרות רלוונטית.

    

   ניתוחי אף – אחרי

   בסיום הניתוח מחדיר הרופא פתיל סופג לנחיריים כדי לספוג עודפי דימום אם יהיו. אלה ישארו שם מספר ימים, ואחר כך יוכלו להיזרק. אם המנותח סובל מכאבים, אפשר להשתמש בתרופות הרגעה מתאימות. שטף דם באזור העיניים הוא תופעה שכיחה שאין להיבהל ממנה והיא תעלם תוך שבוע-שבועיים. האף המנותח ייראה נפוח אחרי הניתוח עד שלושה שבועות ואחר כך יחזור אט אט לצורתו המקורית המשופצת. זה זמנו של המנותח ליהנות ממראה האף, ולדעת שהכול היה כדאי!

   קבלת ייעוץ מקצועי מרופא מומחה בחינם, עוד היום!

   בין אם תחליטו לעשות ניתוח אף ובין אם לא, במידה ותשאירו את הפרטים שלכם באתר, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מרופא מומחה ומוסמך בתחום ניתוחי האף, על מנת שתוכלו לקבל מידע לגבי סוג הניתוח המתאים עבורכם, פרטים נוספים בנוגע למשך ההחלמה מחיר הניתוח ועוד.

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן