אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

מחזור משכנתאות

-קבלת ייעוץ במיחזור משכנתא מהמומחים ביותר בתחום
-ליווי אישי צמוד על קבלת הכסף מהבנק
– פגישת ייעוץ בחינם ללא כל עלות או התחייבות
-כשמדובר בכסף גדול, מדובר גם בחיסכון גדול
-השאירו פרטים בעמוד ותקבלו פרטים נוספים בחינם ללא התחייבות

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   מחזור משכנתאות – עושים רק עם אתר משתלם!

   בתקופה האחרונה נשמעים הרבה קולות הקוראים לאנשים לבצע מחזור משכנתאות, במטרה לחסוך בעלויות ובמחירי המשכנתא. האם אכן כדאי לבצע מחזור משכנתאות? איך עושים זאת? איך בוחרים חברה לייעוץ וסיוע בתחום? את התשובה לכל השאלות הללו תוכלו למצוא באתר משתלם.

    

   מחזור משכנתאות

   מחזור משכנתאות הוא למעשה סילוק של המשכנתא הקיימת, באמצעות לקיחת משכנתא חדשה, בתנאים משופרים. המטרה של מחזור משכנתאות היא חיסכון כספי בריביות המשולמות לבנק בהחזרי המשכנתא. לעיתים מדובר בחיסכון של התקופה כולה, כאשר מקצרים את משך ההלוואה ולעיתים מגדילים את ההחזר החודשי עבור החיסכון הכללי. לעיתים החיסכון הוא בעיקר בתשלום החודשי, על מנת להקל על התשלומים החודשיים הרגילים.

    

   האם כדאי לבצע מחזור משכנתאות?

   לא תמיד מחזור משכנתאות הוא כדאי, אך לעיתים הוא משתלם ויכול לחסוך אלפי שקלים. חשוב לקחת בחשבון נושאים כמו עלות הסילוק של המשכנתא, אשר כרוכה לרוב בקנס כספי כלשהו. לעיתים החיסכון הכספי עולה על סכום הקנס, ולפעמים לא, כך שחשוב לבדוק את הנושא. גם תקופת המשכנתא משפיעה על הכדאיות של המחזור, כלומר משכנתא בתחילת דרכה לא תמיד תהיה כדאית למחזור, ולעומת זאת, ככל שתקופת ההחזר שנותרה ארוכה יותר כך יתכן שסכום החיסכון יהיה גבוה יותר. מחזור משכנתאות דורש בדיקה מעמיקה ומקיפה, על מנת לוודא את הכדאיות של התהליך. לכן לא מומלץ לבצע מחזור משכנתאות באופן מעשי, אלא להיעזר ביועץ משכנתאות או בחברה העוסקת במחזור משכנתאות, ולבדוק על ידם את הכדאיות של המחזור.

    

   משתלם

   באתר משתלם תוכלו לבצע מחזור משכנתאות במחירים המשתלמים ביותר עבורכם, באמצעות השוואה בין חברות שונות אשר מבצעות מחזור משכנתאות ומעניקות לכם ייעוץ מקצועי בתחום. באתר משתלם תוכלו להשוות בין אנשי מקצוע שונים, הן מבחינת סוג השירות ורמתו והן מבחינת גובה המחיר עבור ייעוץ וביצוע בפועל של מחזור משכנתאות. עם אתר משתלם, אתם בוחרים את הטוב ביותר.

    

   רוצים לבצע מחזור משכנתאות אבל לא בטוחים שכדאי? לא יודעים באיזו חברה לבחור לביצוע מחזור משכנתאות? בואו להשוות מחירים ואפשרויות באתר משתלם!

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן