אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

לימודי משפטים

– שוקלים להתחיל לימודי משפטים ורוצים פרטים נוספים ?
– השוואת מחירים וקבלת הצעות להתחלת לימודי משפטים
– פריסה ארצית מלאה,אפשרות לימודים בכל הארץ
– מחירים ומבצעים בלעדיים לאתר "משתלם"
– השאירו פרטים ותקבלו פרטים נוספים בחינם ללא התחייבות

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   לימודי משפטים – בוחרים מסלול באתר משתלם!

   לימודי משפטים הם לימודים מבוקשים מאד, מאחר שהם מעניקים מקצוע מכובד ויוקרתי, שאנשים רבים מעוניינים בו. לימודי משפטים הם לימודים רחבים ומקיפים, והם כוללים מגוון תחומים במשפט העברי שבהם ניתן להתמחות. לימודי משפטים ניתנים בעשרות מוסדות לימוד ברחבי הארץ. באתר משתלם תוכלו להשוות בין האפשרויות, ולבחור את מקום הלימודים המועדף עליכם.

    

   לימודי משפטים – תחומי לימוד

   על מנת לעסוק בעריכת דין יש ללמוד לימודי משפטים במוסד המוכר לצורך כך, לעסוק שנה את בהתמחות במשרד עורכי דין, ולעבור את המבחנים של לשכת עורכי הדין. על מנת להתחיל את התהליך, יש לבחור במקום לימודים ללימודי משפטים. בתוך לימודי משפטים, אפשר להתמחות בתתי תחומים רבים, כמו למשל: משפט מסחרי – כלכלה, תעשייה, חברות, חוזים ועוד; משפט פלילי; משפט אזרחי – סכסוכים שהמדינה אינה מעורבת בהם, כמו דיני משפחה, דיני נזיקין, קניין, חוזים ועוד; משפט בין לאומי – יחסים משפטיים בין מדינות, דינים שבין אנשים ממדינות שונות וכולי; משפט חוקתי; מקרקעין; ועוד עשרות התמחויות ששייכות ללימודי משפטים.

    

   לימודי משפטים – תנאים

   לימודי משפטים לתואר ראשון אורכים כשלש וחצי שנים, ולתואר שני – כשנתיים נוספות. על מנת להתקבל ללימודי משפטים יש צורך בציון גבוה במבחני הבגרות ובמבחן הפסיכומטרי. באוניברסיטאות, תנאי הקבלה מחמירים יותר, ואילו במכללות קל יותר להתקבל ללימודי משפטים. בלימודי משפטים ישנה אפשרות ללמוד על מנת לעסוק בעריכת דין, או להתקדם ללימודים גבוהים ומחקריים. ישנה פשרות גם לשלב לימודי משפטים יחד עם מקצועות נוספים כמו מנהל עסקים, כלכלה, חשבונאות, תקשורת וכדומה.

    

   משתלם

   באתר משתלם תוכלו לבחור את לימודי המשפטים המתאימים לכם. באתר תוכלו להשוות את מסלולי הלימוד של המוסדות השונים, את משך הלימודים, את שכר הלימוד ואת התארים, ולבחור בלימודי משפטים ברמה המתאימה לכם. אתר משתלם מציג בפניכם בצורה הברורה ביותר את התנאים של כל מוסד לימודים, ומאפשר לכם לפנות ללימודי משפטים במוסד שמתאים לכם מבחינת תנאי הקבלה, המחיר, המסלול וכל פרט אחר שחשוב לכם.

    

   מחפשים לימודי משפטים ברמה גבוהה? בואו להשוות את המסלולים, המחירים והיקפי הלימודים, רק באתר משתלם!

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן