אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

השתלת גבות

התאמת מראה הגבות למראה מושלם לתווי הפנים
טיפול חדשני ומקצועי בשיתוף עם "פרופורציה"
טיפול חד פעמי באורך של כארבעה שעות בלבד !
טיפול יעיל,חדשני וחד פעמי למראה גבות טבעי שתמיד רצית
פריסה ארצית כוללת,מרפאות טיפול ברחבי הארץ

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   חלק ממראה הפנים הם הגבות שמעל העיניים. אם הן חסרות, הדבר יוצר חוסר שלימות בולט מאד. בכל מקרה של חוסר שיער בגבות, אם כתוצאה מנשירה או התקרחות, כדאי לדעת כי יש אפשרות לבצע השתלת גבות ולהחזיר לפנים אתה מראה המושלם.

    

   למה חסרות גבות ?

   מחסור לגבות יכול לנבוע ממספר רב של סיבות, לפעמים זה בעיה של התקרחות אשר מתרחשת בקרקפת ומשפיעה גם על הגבות שמעל העיניים. התקרחות זו נובעת מבעיות הורמונליות או בעיות גיל והיא אופיינית בקרב גברים במיוחד. כאשר מבצעים השתלת גבות בגלל בעית התקרחות ההצלחה היא מלאה בדרך כלל והגבות נשארות משך זמן רב.

    

   מצד שני, לפעמים סיבת חסר השיער בגבות הוא בגלל בעיה רפואית, למשל בעיה בתפקוד של בלוטת התריס. במקרה כזה לא יעזור השתלה של שיער חדש כיון שהוא ינשור בתוך פרק זמן קצר. בעיה כזו יש לפתור על ידי תרופות מתאימות לפני שמטפלים בגבות.

    

   אופני השתלת גבות

   הרעיון העומד מאחורי השתלת גבות הוא נטילת שיער ממקום אחר של הגוף ושתילה באזור הגבות. בדרך כלל משתמשים באזור הקרקפת כדי לבצע תרומה של שיער ונוטלים אותו ממקום נסתר על הראש. יש לבחור בדייקנות את המקום הנכון שהוא יצליח ביותר הן מבחינת גדילת השיער והן מבחינת המראה האסתטי שיתקבל בסוף. ההשתלה נעשית באמצעות אשפוז היות ומדובר בניתוח לכל דבר, יש להתכונן מראש כי בסיום התהליך עלולים לסבול מכאבים מקומיים ואף מנפיחות באזור.

    

   השתלת גבות למעשה

   במהלך השתלת גבות בוחן הרופא בדקדקנות את שיער הקרקפת, עליו לבחור את האזור הרצוי שיהיה מתאים ביותר לצורת הגדילה של הגבות. לשם כך מתאימים את רצועת העור הנלקחת לצורת המתאר של הגבה הכי קרובה למקור.

    

   אם הגבה חסרה רק חלק קטן, אין צורך לשתול רצועת עור שלימה. ניתן לשתול גם קבוצה קטנה של שיער כדי להשלים את התמונה. לפעמים צומח השיער בצורה מדי מהירה ויש צורך לקצר אותם לגודל הסטנדרטי של גבות. בדרך כלל מעדיפים הרופאים לחלק את השתלת הגבות לשניים, פעם אחת חלק ראשון ואחרי כמה חודשים משתילים את החלק השני.

    

   עיצוב גבות

   את ביצוע ההשתלה מבצע כירורג פלסטי מומחה, אשר יש לו ידע רב בתחום. חשוב שהמטפל יעבוד בצורה מדויקת, כי כל סטייה קלה במקום כזה עלולה ליצור רושם רע. יש ליצור זווית נכונה של הגבה המושתלת שגם תהיה אסתטית מבחינה קוסמטית, אצל נשים עיצוב הגבה חשוב יותר מאשר אצל גברים אשר לא מקפידים על צורה מעוצבת. אפשר לומר כי המטפל חייב להיות בעלי ידיים אומנותיות וכישורי יצירה. שרטוט מבנה הגבה לכל אורכה נקבע בידי המטפל, ויש דברים שאי אפשר לשנות אחר כך. לכן חשוב כל כך לבחור מטפל מומחה שלא יעשה טעויות שישארו לעד.

    

   בואו למצוא את המומחים הגדולים באתר של משתלם! כאן תוכלו לחפש כירורגים פלסטיים שיעשו עבודה טובה של השתלת גבות!

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן