אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

העלמת קמטים

– אבחון מקצועי על ידי רופא עור מומחה
– קבלת הצעת מחיר עוד היום, בחינם ללא כל התחייבות
– מילוי והעלמת קמטים באופן המקצועי ביותר
– החברות הוותיקות והמומחיות בתחום !
– פריסה ארצית מלאה, אפשרות טיפול בכל רחבי הארץ
– אפשרות לסבסוד עלות הטיפול על ידי קופת חולים "כללית"

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   מטפלים במקומות נבחרים, וכל הקמטים נעלמים!

   החלום של כל אשה הוא להעלים או לפחות להסתיר את הקמטים הנוצרים בפניה. בתחילה  הדבר קל יותר, שכן הקמטים קלים וכמעט בלתי מורגשים אך עם חלוף השנים, נעשים הקמטים עמוקים ומודגשים יותר, והמשימה להעלימם – כמעט בלתי אפשרית. כאן תקבלו את המידע העדכני על מכונים המתמחים בהעלמת קמטים. הירשמו ותיהנו מתוצאה חלקה להפליא.

    

   הסיבות לטיפול

   עם ההתפתחות המואצת בתחום, יותר ויותר נשים מרשות לעצמן לתקן את מראה עור הפנים, ולשפר בטחון עצמי והרגשה. כל מי שסובלת מפגמי עור כתוצאה מחשיפה לשמש, או מעישון ממושך, לפעמים בגלל תזונה לא מאוזנת או לחילופין, דיאטה רצחנית במיוחד, אשר גרמו לעור הפנים להראות מדולדל וחסר חיות, מוזמנת לגשת לטיפול העלמת קמטים, ולהחזיר לעור פניה את החיוניות.

    

   טיפול העלמת קמטים

   הקמטים בעור הפנים מתחלקים לשני סוגים, ישנם הקמטים המכונים 'קמטי הבעה' והם מודגשים בעיקר בעת חיוך, צחוק או עצב ודאגה עמוקה. הסוג השני הם הקמטים הקבועים שנעשים בולטים יותר עם התקדמות הגיל, והם בעצם נובעים בגלל הזדקנות העור ואיבוד האלסטיות שבו.

    

   בעת טיפול העלמת קמטים על ידי מילוי, מטפלים בקמטים מן הסוג השני, הקמטים הקבועים.

   סוג זה של קמטים נמצאים בעיקר בחלק שבין השפתיים לאף, בקו שמכונה "נזו-לביאלי",  ישנם קמטים סביב אזור הפה, קמטים באזור הלחיים עקב דלדול העור, ובשטח העיניים.

   טיפול העלמת קמטים באזור העיניים, יביא לשיפור נוסף בכל הקשור לעיגולים השחורים תחת העיניים, אשר נוצרים עקב השתקפות כלי דם מתחת לעור הדק. עיגולים אלו יוצרים מראה כבד ועייף. כדאי לדעת, כי באזור זה נמצא העור הכי דק של הפנים, והוא הראשון שבדרך כלל זקוק לטיפוח.

   במהלך המילוי מזריקים לאזור המיועד חומרים כגון קולגן או חומצה הילארונית, אלה למעשה משלימים לעור את החסר שנוצר בו בעקבות השנים, ומחזירים אותו לנערותו. התוצאה המיידית מורגשת מיד – עור הפנים נעשה מתוח ואלסטי, מלא חיוניות וזוהר.

    

   הקמטים בפנים מטריד

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן