אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

העלמת כתמים

– אבחון מקצועי על ידי רופא עור מומחה
– טיפול בכתמים ביעילות ובביטחון מלא !
– קבלת הצעת מחיר בחינם ללא כל התחייבות
– כתמי עור, כתמי שמש, כתמי אקנה, כתמי הריון ופיגמנטציה
– החברות הוותיקות והמומחיות בתחום !
– ברוב המקרים,יש צורך רק בפגישה אחת !

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   על כתמי עור והעלמתם

   כתמי עור הם תופעה נפוצה אצל המון בני אדם בכל  הגילאים, החל מכתמי לידה איתם נולדים ועד לכתמי עור אשר מופיעים אצל אנשים מבוגרים יותר ואצל קשישים.

    

   כתמי עור לרוב נחשבים לפגם קוסמטי ואסתטי, ותמיד ישנו הרצון לכסות או להעלים אותם באיזשהו אופן, אך לא תמיד הדבר ניתן ללא העלמת כתמים מקצועית אשר מגיעה בשיטות מגוונות כמו: משחות מבהירות, טיפולים קוסמטיים שונים על ידי מכשור מקצועי, פילינג עמוק  וכמובן טכנולוגיית הלייזר שכבשה את עולם הקוסמטיקה והגיעה גם לתחום של העלמת כתמים.

    

   אליו סוגים של כתמי עור קיימים?

   • כתמי עור עקב חשיפה לשמש – אלו נמשים שנוצרים מן השמש ועוד כתמי שיזוף שיתקבעו להם בגוף עקב קרני השמש למעשה מה שהתרחש זה שרמת הפיגמנטציה עלתה בתוך התאים שנקרים אפידרמיס, בעזרת העלמת כתמים ניתן להעלים חלק מהם.
   • כתמי עור תורשתיים – הם אותם כתמים אשר נקראים גם שומות או נקודות חן, אלו כתמים חומים אשר יכולים להופיע בכל מקום ושטח עור שבגוף, הכתמים יכולים להיות בגוון חום כהה וכן בגוון חום בהיר, כתמים אלו זכו גם לכינוי של כתמי נס קפה, מאחר וצבעם מזכיר את צבעו של הנס קפה עם החלב.
   • כתמי הריון – אלו כתמים שיכולים להיווצר בתקופה של הריון או בתקופה של נטילת גלולות, ההורמונים שבגוף וכן התהליך שהגוף עובר גורם לעור להיות רגיש בהרבה לחשיפה לשמש ועלולים להיווצר כתמים שיכולים בכל מקום אך מופיעים בעיקר באזור הפנים דווקא, העלמת כתמים גם במקרים האלו יכולה להיות יעילה אך לא באופן מוחלט.

    

   האם העלמת כתמים היא אכן יעילה בכל המקרים או שישנם כתמים שלא ניתן להעלים?

   העלמת כתמים היא אפשרית, יעילה ומוצלחת במיוחד בכתמים שנוצרו כתוצאה מחשיפה לשמש כמו נמשים קטנטנים וכתמי עור שטוחים אשר לא נמצאים בשכבה העמוקה של העור, לרוב העלמת כתמים כאלו תעשה בעזרת משחות שונות, אך דרושה התמדה וכן צייתנות בלתי מתפשרת להוראות ולאזהרות של המשחות.

    

   העלמת כתמים בשיטות של פילינג עמוק, פילינג שטוח ופילינג בסיוע של לייזר הינם שיטות אשר מבטיחות את מירב הסיכויים להצלחה. אי שום שיטה של העלמת כתמים שיכולה להבטיח 100% של הצלחה, אך שווה מאוד לנסות.

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן