אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

הסרת קעקועים

– מאות קעקועים כבר הוסרו בהצלחה !
– ציוד ומכישרים מהמתקדמים ביותר בעולם
– הסרת קעקועים בשיתוף "פרופורציה" מחיר בלעדי ללקוחותינו
– העלמת קעקועים באופן מלא וללא תופעות לוואי
– סדרת טיפולים קצרה,בעלת מספר מפגשים

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   לפעמים יש צורך הטיפול הסרת קעקועים, מה לעשות שבן אדם הוא יצור שדעותיו גמישות? עשיתם קעקוע ומסיבה כזו או אחרת אתם מעוניינים הוריד אותו? יש פתרון. הסרת קעקועים.

    

   מהו קעקוע?

   לפני שאנו מתעסקים בשיטות השונות ובאפשרויות של הסרת קעקועים,כדאי קודם שנבין ונדע מה זה קעקוע, באיזו דרך הוא נעשה והאם באמת יש פתרון להעלים לצמיתות.
   קעקוע נעשה על ידי מקעקעים מקצועיים אשר מחדירים לאזור העור הרצוי בתוך השכבה התת עורית, ככה הוא מתקבע שם ולמעשה נשאר לנצח.
   יש מגוון קעקועים שניתן לעשות, ציורים, איורים אומנותיים, תמונות, אותיות, פסוקים, פתגמים ולמעשה אין לדבר סוף, ניתן לקעקע מה שרוצים ובאיזה אזור בגוף שרוצים, החל מגיל 16 בליווי הורים.

    

   לפעמים אנשים משתנים, אך הקעקועים נשארים כמות שהם לעולם
   אנשים הם יצורי גמיש משתנה, מתקדם עם דעות מגוונות ולכן לא כל מה שבן אדם חושב לנכון בעת הקעקוע נכון לו גם לאחר כמה שנים לאחר כמה תהפוכות בחייו..
   אמנם, כידוע אנשים משתנים ועוברים דברים בחיים שגורמים להם להשתנות, להתחרט וכו', לא פעם זוג מאוהב מקעקע את שם בן או בת זוגו ופתאום לאחר תקופה בין אם ארוכה ובין אם קצרה, אולי חזרה בתשובה אשר ידוע שהיהדות אוסרת על קעקועים מאחר וזו פגימה של ממש בגוף, ישנה אף בעיה להיקבר עם קעקועים על פי היהדות מה שמצריך אנשים אשר חזרו בתשובה לעשות טיפול של הסרת קעקועים.

    

   שתי דוגמאות של שיטות שונות של הסרת קעקועים

   למעשה, ככל שהקעקוע גדול יותר והפיגמנט הוחדר עמוק יותר לשכבה העורית כך קשה יותר להסיר אותו

    

   ישנם 2 שיטות להסרת הקעקועים:

   • הסרת קעקועים בניתוח – על ידי הרדמה מקומית "מקלפים" את שכבת הקעקוע ולאחר מכן תופרים את העור, בשיטה זו נשארת צלקת אך הקעקוע נעלם כלא היה.
   • שימוש בלייזר – שיטה זו היא שיטה שכיחה בתחום של הסרת קעקועים, השיטה היא למעשה פירוק הפיגמנטים שבשכבה התת עורית על ידי הלייזר, אמנם לא כל צבע יכול לרדת וזה מהווה חיסרון מסוים לשיטה הזו.

    

   אולי חיפשתם : העלמת קעקועים,להסיר קעקוע,הסרת קעקועים טיפולים,הסרת קעקועים מחירים,הסרת קעקוע מחיר,מחירים להסרת קעקועים

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן