אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

הלבנת שיניים

– הלבנת שיניים מקצועית בטיפול אחד בלבד!
– ציוד טכנולוגי המתקדם והאיכותי ביותר בשוק
– קבלת מראה שיניים לבנות וחלקות מתמיד
-פריסה ארצית,מספר סניפים ברחבי הארץ
-מחירים בלעדיים ללקוחות אתר משתלם !

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   לחייך מלוא הפה עם שיניים לבנות!

    

   כולנו חולמים על פה נקי עם שיניים לבנות, השאלה היא רק איך משיגים את התוצאות. שיניים לבנות משפיעות על מראה הפנים כולו, ואי אפשר להשוות בין חיוך עם שיניים אפורות לשיניים צחורות.

    

   איך משיגים את זה  – במאמר שלפנינו.

    

   מי צריך הלבנת שיניים?

   הלבנת שיניים מתאימה ביותר לכלל האוכלוסייה, ולכל מי שאכפת לו החזות החיצונית. לפני שפונים לעשות הלבנת שיניים יש לבדוק אם אין עששת בשיניים ואם אין בהם חורים, כי אחרת הלבנת השיניים לא יועיל. חורים בשיניים יראו תמיד ככתמים שחורים או אפורים, ואם השיניים שבורות או חסרות, שום הלבנה לא תועיל.

   אנשים רבים שנמצאים לפני ארוע חשוב כמו חתונה וכדומה, מעדיפים לבצע אז את הלבנת שיניים כדי להראות במיטבם. שיניים לבנות משדרגות את המראה הכללי ויוצרות אפקט מושלם לפנים.

    

   למה השיניים לא לבנות?

   יכולות להיות לכך מספר סיבות. למשל:

   • עישון
   • עששת
   • טיפולי שיניים
   • גנטיקה
   • גיל
   • שתית קפה או מוצרים מכילי קפאין כמו קולה
   • ויש עוד…

    

   אנשים שמגלים כי השיניים בפיהם האפירו או הצהיבו מחפשים להחזיר לשיניים את הברק הלבן. זה לא רק המראה והיופי הרענן, זה גם התחושה כי השיניים בריאות לחלוטין ולא סובלות משום פגם.

    

   אופני הלבנת שיניים

   בשוק מוצעים דרכים שונות להלבנת שיניים, כדאי להכיר מספר מהם.

   כדי להשיג שיניים לבנות אפשר לרכוש ערכות לשימוש ביתי היוצרות הלבנת שיניים קלה ונוחה. איך זה עובד? בתוך הערכה נמצא מעין סד, מין פלטה שמכילה חומר הלבנה. את הפלטה מלבישים על הלסת, והיא צובעת את השיניים בחומר מיוחד. אמנם רצוי לחזור על הפעולה לעיתים קרובות כדי לשמור על התוצאות לאורך זמן.

   מי שרוצה להשיג תוצאות עוד יותר טובות יכול לרכוש ערכות כאלה באופן אישי אצל רופא שיניים. לבקש ממנו כי יתאים לו את הגודל המתאים ללסת שלו כדי ליצור התאמה מלאה. ככל שההתאמה של הפלטה טובה יותר ללסת, היא תתיישב טוב יותר בצורה מדויקת ותצבע את השיניים כמו שצריך.

   אפשרות נוספת של הלבנת שיניים, הוא טיפול הנעשה בידי רופא שיניים. הרופא מתאים לכל סוג שיניים את החומר המיוחד ומבצע את פעולת ההלבנה בצורה אישית. שיטה זו יש בה תועלת הרבה יותר גדולה משום שהוא מותאמת באופן אישי. סוג החומר ואיכותו משתנים מטיפול לטיפול וממרפאה למרפאה.

   עם התקדמות הטכנולוגיה הוכנס הלייזר כאחד האמצעים היעילים ביותר לטיפולי שיניים. הוא מסייע בטיפולי שורש ובעוד אופציות רבות ויכולת הדיוק שלו עובדת באופן מדהים. עכשיו התברר כי ניתן לבצע הלבנת שיניים גם באמצעות הלייזר, והוא זה שצובע את השיניים בחומר מיוחד. הפעולה אמנם יקרה יותר אך התוצאות שלה נשמרות משך זמן רב.

   לסיכום, כדי לבצע הלבנת שיניים יעילה יש להתיעץ עם מומחים בתחום. ככל שההתאמה לשיניים הספציפיות תהיה יותר נכונה, כך ההלבנה תצליח ותחזיק מעמד לאורך זמן רב.

    

   רוצים לנסות?

   את המומחים להלבנת שיניים תמצאו באתר משתלם, ותהנו מתוצאות מבריקות!

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן