אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

ביטוח חיים

– ביטוח חיים : ביטוח חשוב במיוחד במחירים נוחים
– השוואת מחירים,קבלת הצעות ישירות מחברות הביטוח
– הנחות והטבות בלעדיות ללקוחות אתר משתלם
– השאירו פרטים בעמוד ותקבלו הצעות מחיר בחינם ללא התחייבות

לקבלת הצעה משתלמת

  השאירו פרטים להשוואת מחירים
   מהו ביטוח חיים ומדוע הוא נצרך?

   המטרה הראשית של ביטוח חיים היא למעשה לתת סוג של ביטחון והגנה כלכלית לקרוביו במידה והוא נפטר, ההגנה מתבטאת בפיצויים בגובה מסוים אשר יקנה למבוטח וכן למשפחתו הקרובה הגנה ראויה שסייע לו בשמירה על אותה רמת חיים אליה היה מורגל לפני מות המבוטח.
   מאחר שאנו חיים בעולם שאינו צפוי וכל דבר יכול לקרות בכל עת, כדאי להיות ריאלים ולקחת אחריות זו על כתפינו ולהבין שאיש אינו חי לנצח, עולם כמנהגו נוהג.
   ובכל זאת, בכדי להבטיח שלו חלילה יקרה משהו שקרוביך לא התמוטטו כלכלית עקב זאת, כדאי מאוד לעשות ביטוח חיים.
   על ידי ביטוח חיים ניתן להבטיח לקרובים ביטחון כלכלי והשארת אותה רמת חיים כפי שהייתה לפני התקרית, לפחות את התחום הזה ניתן לבטח באופן יעיל.
   בניגוד לתפיסה המוטעית שביטוח כמו ביטוח חיים נועד רק במקרים של מוות, כדאי לדעת שביטוח כמו ביטוח חיים נועד גם לבטח לאחר גיל פרישה והחל מגיל מסוים בו לא ניתן לעבוד עוד, או אחרי תאונות קשות וכו'.

    

   ביטוח חיים הוא ביטוח חובה- אילו סוגים של ביטוח חיים קיימים בחברות הביטוח?

   ביטוח חיים במקרה של מוות או במקרה של אובדן כושר עבודה- כיסוי הביטוח מבטיח קצבה חודשית/ פיצויים למשפחת המבוטח ולמבוטח עצמו במידה ואיבד את כושר עבודתו.
   אם בתקופה של הביטוח לא מתרחש (לשמחתכם) מקרה של מוות או אובדן כושר עבודה, הפיצויים לא ישולמו מן הסתם, ביטוח מסוג זה ידוע בכינויו הנוסף: ריסק.
   ביטוח חיים אשר לעיתים משווק כביטוח מנהלים- למעשה, כיום כמעט כל תפקיד יכול להיחשב לתפקיד ניהולי וכמעט כל אחד יכול לעשות ביטוח מנהלים. ביטוח מנהלים הוא למעשה ביטוח חיים לכל דבר, הביטוח למעשה משולם מהפרשות של שכר המבוטח וכן ממעסיקו. אותו ביטוח יכול להינתן כאשר למשל אותו מבוטח מפוטר כפיצויים לפיטורים.

    

   האם זה משנה היכן עושים ביטוח חיים?

   ביטוח חיים כדאי לעשות בחברת ביטוח שהנכם סומכים עליה ושנראית לכם אמינה ומקצועית, לפני שתסגרו על ביטוח חיים בדקו היטב את כל חוזה העסקה כולל הפרטים הקטנים ביותר בכדי שלא יהיו הפתעות.

   קידום אתרים
   דילוג לתוכן